O firmie - GEO-TOTAL Sp. z o.o., geodezja, geodeta Warszawa, ZUD

+48 502 528 914

+48 605 824 240

Zobacz usługi geodezyjne ->
  • Image 1
  • Image 2
  • Image 3
  • Image 4


O firmie GEO-TOTAL Sp z o.o.

Firma GEO-TOTAL Sp z o.o. świadczy usługi geodezyjne od ponad dziesięciu lat. Dzięki temu każdemu klientowi możemy zagwarantować, że wszelkie prace geodezyjne wykonujemy rzetelnie i solidnie. Doskonale wiemy, że geodeta dobrze wykształcony, ale bez wprawy, to zły geodeta. U nas nie ma na to miejsca. Zdobytą wiedzę z zakresu geodezji popieramy wieloletnią praktyką.

Doświadczenie

Liczne usługi geodezyjne świadczone przez naszą firmę pozwalają na kompleksową obsługę zleceniodawców. Nasi geodeci realizują wszelkie prace geodezyjne zlecone przez klientów. Nasza oferta to nie tylko usługi geodezyjne w terenie, ale również usługi związane ze strategią projektową (m.in. uzgodnienia ZUD, sporządzanie map, opracowania do celów prawnych). Kliknij usługi geodezyjne, aby zobaczyć ofertę GEO-TOTAL Sp z o.o.

Kompleksowy zakres prac

Dzięki znakomitej znajomości branży geodezyjnej dobrze wiemy, jak ważna jest terminowość wykonywania prac. Świadczone przez nas usługi geodezyjne wiążą się z gwarancją dotrzymywania ustalonych terminów. Nasi geodeci dokładają wszelkich starań, aby każde zadanie – niezależnie, czy są to uzgodnienia ZUD, czy tyczenie budowy – było wykonane na czas. Realizowane przez nas prace geodezyjne nie tracą przy tym na jakości.

Terminowość

Świadczymy usługi geodezyjne na terenie całej Warszawy. Dynamiczny rozwój, którym charakteryzuje się Warszawa, sprawia, że nasi geodeci wciąż realizują nowe wyzwania. Teren, który swoim zasięgiem obejmuje firma GEO-TOTAL Sp z o.o., to jednak nie tylko Warszawa, ale całe województwo mazowieckie. Każdy nasz geodeta jest w stanie wykonać prace geodezyjne nawet w nieznanym mu terenie.

Warszawa i okolice

Firma GEO-TOTAL Sp z o.o. ma wszelkie uprawnienia, aby móc wykonywać oferowane usługi geodezyjne. Znajomość norm prawnych pozwala nam realizować usługi geodezyjne (takie jak m.in. uzgodnienia ZUD) profesjonalnie i bez wchodzenia w konflikt z przepisami. Jednocześnie nasi geodeci podpowiadają klientom według jakich norm zrealizować dany projekt, aby przedsięwzięcie było bardziej opłacalne.

Uprawnienia i znajomość prawa

Przy realizacji pojedynczego przedsięwzięcia klient nierzadko wymaga od nas całego pakietu usług geodezyjnych. Naszym atutem jest otwartość na negocjacje cenowe w takich przypadkach. Geodezja to złożona dziedzina – zdając sobie z tego sprawę, staramy się dostosować do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Elastyczność